Дорогі педагоги, усі ті, хто натхненно працює в освітніх закладах Шполянської громади! Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників освіти.

Дорогі педагоги, усі ті, хто натхненно працює в освітніх закладах Шполянської громади!

 

Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників освіти.

 

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

 

Висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте дітям нашої громади.

 

Спільними зусиллями ми будемо продовжувати реалізовувати нашу мету – забезпечення якісної загальної середньої освіти кожному учню, створюватимемо комфортні умови для самореалізації особистості.

 

Нехай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває довіра та любов  батьків і дітей.

 

Бажаю натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Шполянської громади та України.

 

З повагою,

міський голова Шполянської об’єднаної територіальної громади

Сергій Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту