XXVІ чергова сесія Шполянської міської ради VIII скликання

Поіменне голосування

Порядок денний

26 чергової сесії 05.10.2018

 

 1. Про добровільне приєднання територіальної громади села Капустине до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади. (Коваль Н.)
 2. Про покладання обов’язків старости на Колісник Н.В. (Гукало О.)
 3. Про реорганізацію Капустинської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Коваль Н.)
 4. Про реорганізацію виконавчого комітету Капустинської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Коваль Н.)
 5. Про місце та режим роботи старости на території с. Капустине. (Коваль Н.)
 6. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Колісник Н.В. (Коваль Н.)
 7. Про добровільне приєднання територіальної громади села Лебедин до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади. (Коваль Н.)
 8. Про покладання обов’язків старости на Рудаса О.П. (Гукало О.)
 9. Про реорганізацію Лебединської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Коваль Н.)
 10. Про реорганізацію виконавчого комітету Лебединської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Коваль Н.)
 11. Про місце та режим роботи старости на території с. Лебедина. (Коваль Н.)
 12. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Рудаса О.П. (Коваль Н.)
 13. Про внесення змін до рішення № 17-13/VIІI від 05.04.2018 «Про утворення старостинських округів Шполянської міської ради». (Коваль Н.)
 14. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.03.2016 № 7-4/ VII «Про затвердження Програми щодо реалізації Концепції державної міграційної політики на 2016-2020 роки». (Каландирець Т.)
 15. Про внесення змін до рішення міської ради № 6-5/VII від 24.02.2016 «Про затвердження Програми профілактики злочинності в м. Шпола на 2016 – 2020 роки». (Каландирець Т.)
 16. Про затвердження Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Управлінню соціального захисту населення Шполянської районної державної адміністрації на 2018 рік. (Онищенко Н.)
 17. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.2017 року                                     № 11-3/ VIІI «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік». (Онищенко Н.)
 18. Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018 року. (Онищенко Н.)
 19. Про зміну кількісного складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Герус Т.)
 20. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції. (Герус Т.)
 21. Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції. (Герус Т.)
 22. Про внесення змін до інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади. (Плахотнюк Л.)
 23. Про внесення змін до рішення від 05.07.2018 № 21-9/VIIІ «Про затвердження графіку виїзних прийомів громадян адміністраторами Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади». (Плахотнюк Л.)
 24. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу дошкільної, позашкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Гукало О.)
 25. Про затвердження типової форми контракту з керівником (директором) закладу позашкільної освіти. (Гукало О.)
 26. Про затвердження типової форми контракту з керівником (директором) закладу дошкільної освіти. (Гукало О.)
 27. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади частини майна, закріпленого за територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району. (Кучерява В.)
 28. Про затвердження оцінки комунального майна – димової труби приміщення котельні по вул. Соборна, 58-б, м. Шпола. (Курінний І.)
 29. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 12-7/VIII.  (ставка податку для земель лісогосподарського призначення, встановлюємо 3%). (Римлянська І.)
 30. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.09.2017 № 6-15/VIII ( зміна  члена комісії Табаченко Л. на Мисечко А.). (Римлянська І.)
 31. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради   Капустинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Шполянської районної ради Черкаської області, його цілісного майнового  комплексу, майна та земельної ділянки. (Каландирець І.)
 32. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради закладів загальної середньої освіти с. Лебедин Шполянського району, їх  цілісних  майнових комплексів, майна  та земельних ділянок. (Каландирець І.)
 33. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради Капустинської сільської бібліотеки-філіалу Шполянської централізованої районної бібліотечної системи та її матеріальних цінностей. (Різник О.)
 34. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради Лебединських сільських бібліотек-філіалів Шполянської централізованої районної бібліотечної системи та їх матеріальних цінностей. (Різник О.)
 35. Про внесення змін до штатного розпису Шполянської дитячої школи мистецтв Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.  (Різник О.)
 36. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 20.12.2017 №11-15/VІIІ «Про прийняття з комунальної власності Шполянської районної ради Черкаської області в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області бюджетних установ – закладів позашкільної освіти,  їх цілісних  майнових комплексів та майна».               (Каландирець І.)
 37. Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів. (Хапатько О.)
 38. Про внесення змін у мережу груп та штатний розпис закладу дошкільної освіти №5 «Калинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області. (Каландирець І.)
 39. Про внесення змін у штатні розписи закладів дошкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області. (Каландирець І.)
 40. Про ліквідацію закладів культури с. Лебедин. ( Різник О.)
 41. Про ліквідацію Капустинського сільського Будинку культури. (Різник О.)
 42. Про внесення змін до штатного розпису Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3- гімназія» Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади  Черкаської області. (Каландирець І.)
 43. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області  2 шкільних автобусів. (Каландирець І.)
 44. Про надання дозволу на укладення договору оренди транспортного засобу. (Коваль Д.)
 45. Про внесення змін до рішення міської ради об’єднаної територіальної громади від 06.06.2018 № 19-4/VIII про затвердження Програми «Сприяння вирішенню матеріально-побутових, медичних проблем дітей-інвалідів з діагнозом дитячий церебральний параліч (ДЦП)» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки». (Кучерява В.)
 46. Про внесення змін до рішення міської ради об’єднаної територіальної громади від 05.07.2018 № 21-6/VIII «Про затвердження положення про Службу у справах дітей Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади». (Кучерява В.)
 47. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Онищенко Н.)
 48. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.10.2017 року № 8-15/ VІIІ (зміна члена комісії Плосконос Ю. замінити на Рудь Н.).

 

 

Земельні питання

 

 1. Про затвердження технічних документаційіз землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості).
 2. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 5. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в                    м. Шпола.
 6. Про відмову гр. Гарбарук О.О. щодо внесення змін до рішення від 11.08.2016 №13-6.5/VІІ.
 7. Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Шполянської міської  об’єднаної територіальної громади.
 8. Про продаж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Героїв Крут,66-в, м. Шпола.
 9. Про затвердження детального плану на земельну ділянку 1,00 га.(Курінний І.)
 10. Про продаж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Соборна,41, м. Шпола.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 13. Про затвердження детального плану території за земельну ділянку 0,1114 га та 0,1 га по вул. Лозуватська, 168, м. Шпола. (Курінний І.)
 14. Про надання дозволу на розробку детального плану території.(Курінний І.)
 15. Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Таранця, 1, м.Шпола. (Курінний І.)
 16. Про затвердження акту приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність. (Римлянська І.)
 17. Про проведення нормативної грошової оцінки земель с. Капустине Шполянської об’єднаної територіальної громади Черкаської області. (Римлянська І.)
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Римлянська І.)
 19. Про погодження місця розташування рекламного засобу (бігборд). (Курінний І.)

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту