На Шполянщині розпочато планову пероральну імунізацію диких тварин

У жовтні по Черкаській області, в тому числі і на Шполянщині розпочато планову пероральну імунізацію диких та бродячих м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом (орієнтовно з 6-8 жовтня, в залежності від погодніх умов, в тім числі у вихідні дні).

Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм. Принада безпечна для людей та тварин, має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Враховуючи викладене, із метою забезпечення обізнаності населення з питань проведення пероральної імунізації, вразі виявлення подібного брикету в лісі – не чіпати його!

Прохання з порозумінням поставитися до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх і не брати в руки, а залишити привабливими для тварин. Зазделегідь дякуємо за розуміння.

За інформацію, Шполянського районного управління Головного управління держпродспоживслужби в Черкаській області

Поділитись:
Перейти до вмісту