Реформа освіти в громаді

Нова українська школа (НУШ) – це назва реформи загальної середньої освіти, яку зараз реалізовує Міністерство освіти і науки спільно з сотнями вчителів і управлінців з освіти по всій Україні.

Нова українська школа – це освіта нових сенсів, дитиноцентризму і поваги до кожної людини. НУШ – це цікава, практикоорієнтована, безпечна і дружня до дитини школа. А для батьків вона – відкрита, чесна і націлена на співпрацю.

Для створення освітнього середовища НУШ для  учнів перших-четвертих класів з державного бюджету виділено кошти на закупівлю засобів навчання та навчального обладнання.  У цьому навчальному році  школи громади налічують  39 класів. Згідно НУШ для учнів мають бути придбані дидактичні матеріали на суму 207,1 тис. грн, сучасні меблі на суму 260,6 тис.грн, комп’ютерне обладнання  на суму 76,4 тис.грн.

На сьогоднішній день  школи  громади вже почали отримувати закуплені державою дедактичні матеріали. Це різноманітні засоби для  навчання дітей: набори геометричних тіл та фігур (449 грн за шт), набори магнітів «Математика» (1200 грн за шт), компаси шкільні (49 грн за шт), лялькові театри (1350 грн за шт), набори ляльок–рукавичок для театральних ігор (663 грн за шт), демонстраційні моделі механічних годинників (895 грн за шт), рахівниці (495 грн за шт), терези з з набором важків (598 грн за шт) і багато інших.

  • В школах громади реформа почала втілюватися. Вчителі працюють з дітьми за новою програмою та з новими допоміжними матеріалами наданими державою. Також найближчим часом очікуємо нові меблі, які наразі виготовляються, – прокоментувала стан справ начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Ірина Каландирець.
Поділитись:
Перейти до вмісту