Дитячо-юнацькій телестудії «Ми» підтверджено почесне звання -«Зразковий художній колектив»

Великою популярністю серед жителів міста Шпола користується зразкова дитячо-юнацька телестудія «Ми» комунального закладу «Шполянський  центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді»,  керівник Людмила Бондаренко.

Ще в липні 2013 року згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України телестудії «Ми» присвоїли почесне звання «Зразковий художній колектив».  Цьогоріч наприкінці вересня  наказом МОН України почесне звання  «Зразковий художній колектив» було підтверджене.

Від часу створення телестудії «Ми»  знято і передано в ефір більше 250 телепередач, в яких висвітлено шляхи ведення здорового способу життя, розповіді про дитячі свята та організацію дозвілля молоді, святкові та вітальні телепередачі, інформацію про шкільне життя дітей та роботу позашкільних закладів, цікаві форми виховної роботи.

З кожним навчальним роком студія продовжує дивувати своїх прихильників, доповнюючи передачі корисними новинками та  новими рубриками.

Неперевершеною творчістю щорічно  Студія «Ми» отримує відзнаки –  лауреат міжнародного конкурсу шкільних медіа, нагороджена Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, грамотами міської, районної рад та відділу освіти.

Студія «Ми» –  визнана переможцем обласного конкурсу на кращу публікацію матеріалів щодо здорового способу життя молоді в засобах масової інформації.

Міський голова Сергій Кравченко, депутатський корпус та виконавчий комітет Шполянської міської ради ОТГ щиро вітають наших талановитих і творчих дітей та їх наставника з присвоєним званням. Бажають успіхів і натхнення, не зупинятись на досягнутому, рухатися вперед і здобувати нових висот. Нехай завжди будуть яскравими і радісними дні, поруч вірні друзі, зігріває турбота батьків і вчителів.

Поділитись:
Перейти до вмісту