У дошкільних закладах громади вивчатимуть іноземну мову

Іноземна мова дедалі наполегливіше входить у наше життя, інтегруючи українське суспільство зі світовим культурним простором. Знання іноземних мов стає потребою часу, необхідним компонентом освіченості сучасної людини.

Потрібна іноземна мова й нашим дітям і обов’язково  стане їм в пригоді. Вивчення хоча б однієї іноземної мови не лише розвине індивідуальні мовленнєві здібності дітей нашої громади, а й створить передумови для оволодіння в подальшому іншими мовами, виховає толерантне ставлення до носіїв інших культур.

Нещодавно про потребу вивчення іноземної мови в закладах дошкільної освіти міської громади заговорили батьки. Вони навіть виявили бажання оплачувати послуги педагога, який раз на тиждень викладатиме гурток англійської мови . Звісно, бажання батьків, аби їхні діти навчались іноземної очевидне у кожного, проте можливості оплачувати це – має далеко не кожен.

Міська влада вивчила і вислухала думки різних сімей.

Як зазначив голова громади, Сергій Кравченко, аби всі дошкільнята мали можливість вчитись іноземній мові, не залежно від того, з якими статками живе родина, необхідно ввести у всіх закладах дошкільної освіти громади посаду керівника гуртка англійської мови.

На останній сесії міської ради депутати затвердили рішення «Про внесення змін у штатні розписи закладів дошкільної освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади».

 

  • Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна навчання ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни, – сказав міський голова.
Поділитись:
Перейти до вмісту