Національно-патріотичне виховання породжує єдність народу

З 8 по 14 жовтня в Шполянській об’єднаній територіальній громаді проходив тиждень національно-патріотичного виховання.

В рамках цього проекту у закладах освіти міської ОТГ відбулись заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді, проведені тематичні уроки, спортивні свята, виставки.

Напередодні Дня захисника України на базі комунального закладу “Шпола-Арена” вперше в громаді організували військово-спортивне свято “Козацькі забави” для учнів 10-11 класів  шкіл міста.

Юна молодь змагалась в таких видах програми:

– стрільба з пневматичної гвитнівки;

– стрибки через канат;

– метання шини;

– “Козацька естафета”;

– “Смуга перешкод”.

За підсумками змагань грамоту за зайняте 1 місце отримала збірна команда Шполянського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія”, 2 місце зайняла збірна команда Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, а 3 місце розділили між собою збірні команди Шполянського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей” та Шполянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5.

14 жовтня відбувся турнір з міні-футболу серед дорослих, присвячений “Дню захисника України”, в якому два призових місця зайняли команди Шполянської ОТГ.  Змагання проходило по коловій системі (кожен з кожним).

На завершення фінальної гри команди розділили призові місця в такому порядку:

золоті медалі – отримала команда Шполянської ОТГ;

срібні – команда з м. Новомиргород;

бронзові нагороди  – отримала команда “Випускники Шполянської ДЮСШ”.

Також було відзначено кращого нападника турніру, яким став Влад Запісецький (Шполянська ОТГ) , кращого захисника турніру отримав гравець команди “Випускники Шполянської ДЮСШ” Влад Поштар, та статуетку  кращого воротаря турніру отримав Сергій Суржок, з команди-гостя турніру з міста  Новомиргород.

15 жовтня також до Дня захисника України провели шаховий турнір.  Учасники змагались у трьох вікових групах.

В молодшій групі, вкотре, отримав перемогу Артем Рафінкулов, 2 місце зайняв Денис Нелинь, на третьому місці Назар Сєрий.

Серед старших школярів найкращий результат у Олексія Комара, на другому місці Микола Килимистий.

Переможцем серед дорослих став Микола Крушинський, на другому – Володимир Щербак,  третє місце здобув Віктор Колногуз,  Незважаючи на програш у першому турі Микола Крушинський зумів виграти решту п’ять. Головна його перемога сталася в останньому турі, адже його суперника влаштовувала нічия.

Подібні заходи в громаді проводитимуться і надалі, адже одним із пріоритетних напрямків розвитку підростаючого покоління  є національно-патріотичне виховання, яке виховує у дітей почуття причетності та небайдужості до долі України сьогодні і в майбутньому.

Поділитись:
Перейти до вмісту