Понад 200 тисяч гривень заборгували громаді несумлінні землекористувачі

Не секрет, що майже в кожній громаді є землекористувачі, які хочуть уникнути зайвих витрат і не поспішають належно оформити своє землекористування, що фактично завдає громадам збитків у вигляді недоотриманих доходів бюджету. Особливо це стосується оренди землі.

Аби захистити від таких втрат місцевий бюджет, майнові права міської ради  та збільшити надходження від плати за землю, в об’єднаній громаді діє комісія з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

Нещодавно комісія визначила шість несумлінних землекористувачів, що ухиляються від вчасного укладання договорів оренди і не сплачують податки за використання земельної ділянки. Це такі як: ФГ «Веста-СВ» (14129,91 грн), Хомич Анатолій Петрович (93675,50 грн), Байда Віктор Андрійович (2030,28 грн), Хомич Ігор Анатолійович (12485,06 грн), ФОП  Чеголею О.С. (58076,46 грн), Манукяном Х.Г. (28 978, 45 грн).

За період з кінця 2015, є такі що не виплачують з 2017 року  та з початку 2018 року у скарбницю міської громади не надійшло близько 210 тис. грн.

Такі дії недобросовісних громадян ще називають «втечею від податків» та ухилення від них. Нажаль це явище існує давно і  з ним пов’язане зменшення суспільних доходів всієї громади, які могли б використатись на ті чи інші  місцеві потреби.

Сподіваємося, що в подальшому несумлінні платники податків зрозуміють значимість коштів, які потрібно сплачувати до бюджету і виправлять ситуацію, адже визначальними показниками успішної громади є також дотримання податкової дисципліни.

Поділитись:
Перейти до вмісту