Охайні присадибні ділянки – запорука благоустрою в об’єднаній громаді

Що таке успішна громада? Успішна громада – це люди, задоволені власним добробутом, комфортним та змістовним життям. І не лише тоді, коли освітлені вулиці і рівні дороги, кваліфіковані та відповідальні працівники  місцевої ради, а й тоді, коли  самі мешканці громади турбуються про благоустрій рідної місцевості.  Це коли не десь далеко, а там, де ми живемо, самі влаштовуємо  рівень життя – чисті   парки, охайні площі, і головне, присадибні території і власні подвір’я.

Як приклад, на фото присадибна територія у місті Шпола по вулиці Івана Гонти – викладена брукована плитка біля двору  слугує людям як тротуар. Ми не знаємо  власників цього будинку, але точно бачимо, що завдяки таким людям  громада зможе досягти успіхів у сфері покращення благоустрою.

Перед  владою стоїть багато  питань, вирішення  яких  залежить  від  наповнюваності  міського  бюджету, а  інших, таких наприклад, як дотримання  правил  благоустрою  нашого міста і  сіл,  від  громадянської позиції  кожного  жителя  громади. Від  того,  на  скільки  свідомо  та патріотично  кожен  з нас  проявить  себе  в облаштуванні нашого спільного  дому, адже ми одна  родина, яка  разом  повинна  господарювати  та  наводити лад.

Поділитись:
Перейти до вмісту