У День українського козацтва до Шполи завітала сучасна козачка, запальна співачка СолоХа!

14 жовтня в м. Шпола відбувся сольний концерт популярної української співачки СолоХи. Окрім місцевих мешканців на розважально-танцювально-пісенний захід завітало чимало гостей із сусідніх сіл — Носачів, Іскрене, Журавка, Лебедин, Лозуватка, Козацьке, Скотареве, Капустине, Товмач, Соболівка, Сигнаївка, Бурти. Настрій глядачів у кіноконцертному комплексі «Космос» свідчив про те, що зірку неабияк чекали й зустрічали шаленими оваціями.

Епатажна СолоХа зробила мегаподарунок глядачам – вечір драйвових українських пісень, якісної сучасної музики, неймовірних емоцій, жартів, веселощів і нестримного енергійного заряду! Від потужного вокалу співочої красуні здригалися не лише стіни концертного залу, але й тріпотіли серця слухачів.

Співачка СолоХа виконала безліч українських запальних пісень, серед яких були популярні й улюблені хіти: «Булочка», «Найкращий», «Омана», «Щастя», також співачка зробила прем’єру свого нового синглу про Інстаграм “Сторіс”. Кожна пісня у виконанні солодкоголосої білявки примножувала позитивні враження та створювала щасливу атмосферу.

Щирість, добро та гарний настрій, якими СолоХа щедро ділилася із глядачами, згуртували всіх гостей концерту. Публіка та діти підтанцьовували, стоячи аплодувала артистці, та ніхто не бажав відпускати зірку зі сцени.

СолоХа щиро подякувала улюбленим прихильникам за квіти та  палкий прийом, й пообіцяла ще не раз відвідати Шполу з новими пісенними подарунками та музичними сюрпризами!

Поділитись:
Перейти до вмісту