Про те, як в громаді планують підтримувати водні ресурси — знімали сюжет черкаські ЗМІ

Підтримка природних ресурсів та стан екології одне із найважливіших питань, яке турбує міську владу об’єднаної громади. Особливо це стосується водних об’єктів. Поліпшення гідрологічного стану малих річок та ставків вписано і в Стратегію розвитку Шполянської ОТГ.

Фахівці даної галузі вже розпочали вивчення екологічного стану  водойм. Наразі розробляється декілька проектів щодо розчищення та реконструкції декількох водних об’єктів Шполянської ОТГ, які за багато років погіршили свою здатність самоочищення, замулились і через міру забруднились, мають застарілі гідротехнічні споруди.  Громада одна із перших на Черкащині почала поступово вирішувати одне із найболючіших екологічних питань всієї України, чим зацікавила обласні ЗМІ.

Журналісти відзняли сюжети біля водойм у селах Кримки та Скотареве. Поспілкувались із старостами сіл, місцевими активістами та рибалками. Про загальний  стан ставків і річок, які розміщені в адмінцентрі громади окремо розповів міський голова Сергій Кравченко. Він зазначив, що ситуація із гідрологічним станом  малих річок об’єднаної громади досить складна та потребує вкладення значних коштів, які громада має надію отримати з державного бюджету на умовах співфінансування. Відрадно в цій ситуації й те, що самі мешканці ОТГ стоять на сторожі екологічного захисту і готові діяти та активно допомагати власними силами у процесі відновлення водних ресурсів нашої громади.

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту