Директори позашкільних закладів з різних куточків Черкащини зібрались на семінарі у Шполянській ОТГ

Дводенний семінар-практикум директорів закладів позашкільної освіти «Основні тенденції розвитку закладів позашкільної освіти в умовах реформування освіти» пройшов наприкінці тижня у Шполі — географічному центрі України.

Учасників семінару радо зустрічали запашним короваєм у КЗ  «Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади (директор Ліля Усик).  Гостям вручили на пам’ять значки «Шполянська ОТГ – серце України», буклети та листівки про Шполу і Шполянську ОТГ.

Семінар відкрив директор КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», Павло Торба.

Ірина Каландирець, начальник відділу освіти  Шполянської ОТГ ознайомила присутніх з діяльністю закладів освіти в умовах децентралізації на прикладі Шполянської міської об`єднаної територіальної громади.

Наступного дня  до вітань учасників семінару приєднався міський голова Сергій Кравченко, зазначивши,  що саме такі заходи дають можливість побачити успішний результат діяльності педагогів-позашкільників, досягнення і творчі здобутки вихованців, реальне втілення цікавих ідей. Про інвестиції в навчання дітей, як головної запоруки майбутнього України розповіла начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Наталія Коваль.

Протягом двох днів програма в себе включала — цікаву презентацію діяльності комунального закладу “Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади від директора Лілії Усик, також присутні побували у гостях і в КЗ «Шполянський центр дитячо-юнацької творчості» (директор Людмила Бондаренко) проведені показові майстер-класи з виготовлення патріотичного вареника з полімерної глини.

Цікаво і емоційно пройшла краєзнавча екскурсія по адмінцентру громади, яку провела вчитель географії міської ЗОШ № 1, Тетяна Коломійчук. Гості відвідали маєток Абази, зробили фото на згадку біля знаку географічного центру України, а також  отримали сувеніри “Підкова на щастя” і антистрес, які для них виготовили вихованці позашкільних закладів Шполянської ОТГ.

Інформаційно насичений та змістовний семінар-практикум «Основні тенденції розвитку закладів позашкільної освіти в умовах реформування освіти» залишив у всіх учасників лишив позитивні емоції та конструктивний досвід, який вони потім донесуть до працівників своїх навчальних закладів.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту