Міський голова провів консультації з представниками бізнесу громади

У вівторок 30 жовтня відбувся круглий стіл з міським головою на тему  «Створення умов співпраці між бізнесом та владою». Місцеві підприємці, які відгукнулися на запрошення, поспілкувалися з міським головою Сергієм Кравченко і начальником відділу економічного розвитку та інвестицій Наталією Коваль по питанню підтримки малого та середнього підприємництва з боку виконавчих органів міської ради.

Для нас формат співпраці влада – бізнес – громада є основним вектором розвитку громади, адже ми розуміємо, що податкові надходження до бюджету громади прямо залежать від того, як розвивається підприємництво, —  наголосив відкриваючи засідання голова громади. — Також цінним для нас є участь відповідальних підприємців в соціальних проектах. Тож відтепер ми збиратимемось в такому форматі принаймні раз на квартал та обговорюватимемо з представниками бізнесу актуальні питання.

Основною темою обговорень на цій зустрічі стала пропозиція щодо проведення ярмарків на території Шполянської ОТГ. Підприємець Олександр Чорногал презентував ідею створення ярмарків та розповів про успішні приклади подібних заходів. Кожен з підприємців висловив свою думку щодо доцільності проведення та можливості своєї участі.

В цілому учасники заходу позитивно сприйняли ідею, але висунули пропозицію доопрацювати загальну концепцію. Домовилися про наступну зустріч в грудні, після доопрацювання проекту та проведення консультацій з громадськістю.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту