Привітали працівників соціальної сфери (фото)

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

Напередодні цього свята у сесійній залі міської ради святковими урочистостями вітали соціальних працівників Шполянської ОТГ.

  • В роботі соціального працівника ключовим словом є «допомога». Сьогодні на вас покладається особлива відповідальність – забезпечити соціальний захист ветеранів війни та праці, інвалідів, одиноких громадян, пенсіонерів, дітей-сиріт, дітей з «проблемних» сімей, людей з обмеженими фізичними можливостями, тим, хто мусив залишити свої домівки, надати необхідну підтримку учасникам бойових дій та ветеранам АТО, опікуватися сім’ями загиблих Героїв — це лише неповний перелік послуг, які надають соціальні працівники. Бути в потрібну хвилину поруч, підтримати і вселити віру в завтрашній день – не просто професійне гасло, а ваш життєвий принцип, – зазначив у привітанні заступник міського голови Сергій Заєць.

Продовженням свята стала церемонія нагородження грамотами міської ради ОТГ кращих працівників. А також святковий концерт за участі колективів Лебединського сільського будинку культури та тріо «ВіаЛеДі».

Поділитись:
Перейти до вмісту