XXVІI чергова сесія Шполянської міської ради VIII скликання

Поіменне голосування

Порядок денний

27 сесії VІІІ скликання від 06.11.2018

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 року № 11-3/VIII Про бюджет об’єднаної територіальної громади.
 2. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 3. Про затвердження актів на списання бланків суворої звітності.
 4. Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з відбору проектів розроблених організаціями громадянського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету громади.
 5. Про скасування рішення Шполянськоі міської ради об’єднаної територіальної громади від 05.07.2018 21-9/VIII.
 6. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018 №20-1/VІІІ «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
 7. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018 №20-2/VІІІ «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». (Римлянська І.)
 8. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018 №20-3/VІІІ «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». (Римлянська І.)
 9. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2018 №20-5/VІІІ «Про встановлення орендної плати за землю на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». (Римлянська І.)
 10. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 15.02.2018 № 15-14/VIII «Про затвердження Положення про господарський відділ Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області». (Гукало О.)
 11. Про затвердження Положення про сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області. (Хапатько О.)
 12. Про затвердження Положення про відділ освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області. (Каландирець І.)
 13. Про внесення змін до видів економічної діяльності Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області. (Коваль Д.)
 14. Про внесення змін до договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності, за адресою: вул. Лозуватська, 59, м. Шпола, Черкаська область. (Коваль Д.)
 15. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Плетінь В.)
 16. Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та цивільного захисту населення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Курінний І.)
 17. Про проведення незалежної оцінки будівлі КП «Готель»Шпола-центр» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Курінний І.)
 18. Про надання дозволу на передачу комунального майна. (Курінний І.)
 19. Про затвердження Положення про відділ з питань земельних відносин Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Римлянська І.)
 20. Про зміни до штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області. ( Гукало О.)
 21. Про зміни до штатного розпису комунального закладу «Шпола Арена» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області. (Гукало О.)
 22. Про внесення змін до рішення сесії Капустинської сільської ради від 22.12.2017 р. № 23-2/ VІІ «Про сільськи бюджет на 2018 рік». (Онищенко Н.)
 23. Про внесення змін до рішення Лебединської сільської ради від 22 грудня 2017 року № 24-1/ VII «Про сільський бюджет на 2018 рік». (Онищенко Н.)
 24. Про співфінансування проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році. (Коваль Н.)

 

Земельні питання

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості).
 2. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 5. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
 6. Про розгляд земельних спорів.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 8. Про вилучення з користування ТОВ Шполянський «Агоробуд» земельної ділянки.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 15. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 20. Про відмову у внесенні змін до договору оренди землі, який зареєстровано 10.04.2014 номер запису 5329555.
 21. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 23. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 24. Про розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Лебедин Шполянської об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 25. Про розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Шпола Шполянської об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 26. Про вилучення з користування Шполянського відділення ПАТ «Черкасигаз» земельної ділянки.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 28. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 30. Про припинення права  постійного користування земельною ділянкою.
 31. Про припинення права  постійного користування земельною ділянкою.
 32. Про припинення права  постійного користування земельною ділянкою.
 33. Про припинення права  постійного користування земельною ділянкою.
 34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 35. Про затвердження детального плану території за адресою: вул. І. Гончара, 53-а, м. Шпола. (Курінний І.)
 36. Про затвердження детального плану території за адресою: Ломоносова, 4, м. Шпола. (Курінний І.)

 

Поділитись:
Перейти до вмісту