Виділено кошти на цільові потреби закладів об’єднаної громади

У вівторок, відбулось чергове 27-ме засіданні сесії міської ради ОТГ. В залі  були присутні 17 депутатів, які розглянули і схвалили 24 загальних і 36 земельних питань винесених на порядок денний.

На початку засідання  міські депутати схвалили зміни до рішення «Про бюджет Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік». Близько 5,5 млн. коштів виділено на цільові потреби галузей освіти, культури, спорту, комунальних підприємств, капітального і поточного ремонту доріг, кошти військовослужбовцям, які підписали контракт із ЗСУ.

4 млн. грн використають на капітальний і поточний ремонт доріг, понад 840 тис. грн піде на потреби комунальних підприємств громади.

На утримання закладів освіти, зокрема: школи, садочки, позашкільні установи та МНВК виділили близько 84 тис. грн, на заклади культури – 40 тис. грн. За прийнятою Програмою щодо проходження контрактної служби в ЗСУ із міського бюджету виділили 12 тис. грн одному військовослужбовцю. Також на будівництво, в адмінцентрі громади, пам’ятного знаку учасникам АТО дофінсансували  25 тис. грн.

Затвердили депутати й субвенції до районного бюджету: на медичне лікування ліквідаторів аварії на ЧАЕС — понад 27 тис. грн, для Матусівської ДЮСШ – 48 тис. грн, на спецодяг для  рятувальників пожежної служби – близько 108 тис. грн.

На виконання Програми міської ради щодо регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами (на стерилізацію і вакцинацію собак-безхатченків) виділили 20 тис. грн.

З розширенням Шполянської ОТГ (нещодавно доєднались села Капустине та Лебедин), депутати міської громади, розуміючи збільшення обсягів роботи в сфері освіти, культури і спорту, підтримали рішення, яке стосується структури виконавчого комітету міської ради ОТГ. А саме: роз’єднати відділ освіти у справах сім’ї, молоді та спорту, культури та туризму Шполянської міської ради ОТГ відокремивши сектор молоді та спорту, культури та туризму та затвердили окремі Положення відділу і сектору.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту