Рішення виконавчого комітету від 08.11.2018

 1. Про проведення коригування проектної документації по капітальному ремонту комплексу будівель і споруд «Закладу дошкільної освіти №3 «Зірочка»» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» із застосуванням заходів теплогенерації (заміна дверей та покрівлі, утеплення фасаду) по вул. Свободи, 17а , м. Шпола, Черкаської області.
 2. Про затвердження кошторисної документації по капітальному ремонту вул. Суворова (1 ділянка) м Шпола, Черкаської області.
 3. Про затвердження кошторисної документації по капітальному ремонту частини фасаду приміщення Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Шполянської міської ради ОТГ по вул. Олександра Кунця, 80, м. Шпола Черкаської області.
 4. Про затвердження кошторисної документації по капітальному ремонту з укріплення схилу по вул. Волонтерська (від буд. №26 до буд. №34) м. Шпола Черкаської області.
 5. Про затвердження проектної документації по капітальному ремонту частини приміщень ДНЗ №5 «Калинка» (групи «Зірочка» та «Барвінок») по вул. Лебединська, 46а м. Шпола Черкаська область (коригування).
 6. Про поставлення на квартирний облік Довгошеї А.О.
 7. Про погодження наміру та надання дозволу на отримання містобудівних умов і обмежень щодо будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. І.Гончара,53-а, м. Шпола.
 8. Про видалення зелених насаджень.
 9. Про продовження дозволу ФОП Музиці Р.В. на розміщення виїзної торгівлі на перехресті вул. Соборна – Лозуватська, м. Шпола.
 10. Про надання дозволу ФО-П Головко Г.Ф. на розміщення виносної торгівлі піротехнікою по вул. Лозуватська, 56,  м. Шпола (біля магазину «Цукерня»).
 11. Про встановлення пріоритету ФО-П Присяжненку О.О. на розташування рекламного засобу по вул Соборній м.Шполи.
 12. Про встановлення пріоритету ФО-П Присяжненку О.О. на розташування рекламного засобу на розі вулиць Соборна-Кавказька м.Шполи.
 13. Про надання ФО-П Присяжненку О.О. дозволу на встановлення тимчасової споруди, розміром 18м2, на земельній ділянці по пров. Поштовий, м. Шпола.
 14. Про надання ФО-П Присяжненку О.О. дозволу на встановлення тимчасової споруди, розміром 12м2, на земельній ділянці по вул. Слобідська, м. Шпола.
 15. Про доцільність позбавлення батьківських прав Гарбарука Олексія Леонідовича.
 16. Про відшкодування вартості за проїзд на гемодіаліз гр.Пересунько О.В., хворій з хронічною нирковою недостатністю.
 17. Про відшкодування вартості за проїзд на гемодіаліз гр.Руденку А.В., хворому  з хронічною нирковою недостатністю.
 18. Про тимчасове влаштування Семко М.М., дитини, яка залишилась без батьківського піклування, на виховання в сім’ю родича Семка В.М.
 19. Про надання дозволу Вовченко В.М. на вчинення правочину щодо належного дитині майна.
 20. Про надання пільг з оплати за харчування в закладах дошкільної освіти міста.
 21. Про план заходів з підготовки та відзначення Дня пам’яті жертв голодомору.
 22. Про план заходів з підготовки та відзначення Дня Гідності та Свободи.
 23. Про надання пільг з оплати за навчання в Шполянській дитячій школі мистецтв Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
Поділитись:
Перейти до вмісту