Перші Гран-прі в навчальному році- у юних музикантів

10 листопада 2018 року в м. Черкаси  відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль «Країна – Art-Fest» за підтримки Міністерства культури України та Національної спілки композиторів. З ініціативи та фінансового сприяння  Шполянської міської ОТГ у цьому конкурсі взяли три ансамблі Шполянської дитячої школи мистецтв. Музиканти старшого віку Анна Узюмова, Станіслав Ткаченко, Олег Набережній, Владислав Музика та Назар Лимар разом зі своїм керівником- молодим викладачем  Ольгою Георгієвою, яка майстерно навчає вихованців грі на класичній гітарі, залишивши позаду хвилювання та вразивши глядачів серйозним рівнем володіння інструментом, заслужено завоювали найвищу нагороду – Гран-прі.

Молодші шанувальники мистецтва Орест та Аліса Плахотнюки, Данило Драган, Арсен Панченко, Олексій Душка, Софія Чепур та Назар Збризький, які віднедавна опановують ази гітарної музики й об’єдналися лише два місяці тому в злагоджений ансамбль гітаристів молодших класів під керівництвом викладача Дар’ї Георгієвої, теж  порадували глядачів, журі цілеспрямованістю,  завзятістю, майстерністю, тож  були відзначені Дипломом І ступеня.

Як і гітаристи- початківці, вихованці молодших класів по класу баяна  теж уперше у своєму житті відчули атмосферу конкурсу,  спробувавши свої сили в грі на музичному інструменті з двома кнопочними клавіатурами, одразу отримали гідну винагороду за свою працю – також Гран- прі.  Брати Єгор і Віктор Бебешки, Святослав Гончаренко, Богдан Овчарик, Владислав Осадчий, Денис Тулуман та Сергій Винниченко разом із викладачем  Людмилою Мошковою вправно підтвердили прагнення до перемоги. Перегорнута сторінка у літописі чудового творчого конкурсу. Педагоги та учні Шполянської дитячої школи мистецтв, де на високому професійному рівні популяризують гітарне мистецтво, гру на баяні та інших інструментах, розвивають вокальні, танцювальні таланти, у своїх відгуках про конкурс називають його авторитетним, визнають, що участь у ньому є відповідальною справою, а перемога – престижною. Вдало виступивши на конкурсній сцені,  вихованці, які вважають гітару, баян своїми найкращими друзями, уже виношують плани про подальші кроки на мистецькій стежині. Недаремно позитивний досвід роботи школи мистецтв, а також усебічна підтримка інновацій в її освітньому процесі Шполянською міською радою, стали  стрижневими в сюжеті прем’єрного випуску проекту «Спільно» телеканалу «UA:ПЕРШИЙ», який має на меті піднімати  питання децентралізації та пояснювати принципи її роботи.

Вітаємо юних музикантів, викладачів, батьків вихованців дитячої школи мистецтв з побажаннями творчих злетів, непідробного захоплення  грою та нестримного прагнення до нових перемог!

 

Поділитись:
Перейти до вмісту