Комунальні служби громади продовжують розчистку снігу

Комунальні служби міської громади готові в разі необхідності до розчистки доріг від снігу та посипання проїжджих частин і тротуарів. Снігоочисну техніку також надають соціальні партнери громади. Заготовлено протиожеледні матеріали на зиму, а необхідна техніка пройшла технічне обслуговування.

Цієї ночі Шполянщину вдруге засипало снігом. Комунальні служби розпочали снігоочисні роботи о 1:00 годині ночі, аби попередити утворення  льодяного покрову.

До ранку розчистили майже всі головні вулиці міста і автошляхи об’єднаної громади. У боротьбі з негодою  задіяли 20 працівників,  5 одиниць  техніки КП “Благоустрій”, 1 одиниця – КП «Комунальник», 1 спецмашина Шполянського МНВК, 1 — ТОВ «Маяк-Агро» (М.П. Богач). Дві одиниці техніки ГК «ЛНЗ» (Д.В. Кравченко) працювали у селі Лебедин, в селі Капустине —2 машини СПОП «Агро-Прогрес» (В.В. Колісник), 1 техніка у с. Скотареве (п/п В.В.Запісецький), 1 спецмашина КП «Комунальник» у селі Кримки.

Наразі роботи продовжуються, снігоочисна техніка працює на переферійних вулицях та продовжується робота із розсипання протиожеледної суміші.

Поділитись:
Перейти до вмісту