Дорогі жителі Шполянської громади!

21 листолпада Україна відзначає День Гідності та Свободи!

 

У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти, адже ми відродились як горда і вільна європейська  нація.

Такими нас зробила не одна, а дві доленосні події, які відбулися в Україні в 2004-му і 2013-2014-му роках.

Далі наш народ був втягнутий в неоголошену війну з Північним сусідом. Окупація псевдобратами росіянами та їх маріонетками терористами-сепаратистами Криму і деяких регіонів Сходу. Сотні і тисячі смертей та каліцтв патріотів-бійців, котрі захищали і продовжують захищати Батьківщину від ворога. Сльози матерів, дружин і дітей загиблих солдат і офіцерів-героїв. І це в той час, коли ще не встигла прорости в землю кров невинно вбитих на Майдані із числа Небесної Сотні.

Ми віддаємо шану цим Героям, усім українським бійцями, волонтерам, які демонструючи мужність та патріотизм, вдень і вночі надійно стоять на захисті наших східних кордонів.

Всі вони залишаться в пам’яті народу назавжди! Вони стали гордістю й прикладом для майбутніх поколінь!

Щиро дякую. кожному жителю громади за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, яка формує нове обличчя демократичної Європи.

Закликаю всіх до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашої Шполянської об’єднаної територіальної громади.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту