Мітинг до Дня Гідності та Свободи

21-го листопада в Україні  5-й рік поспіль відзначають День Гідності та Свободи. Свято приурочене до річниці двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року.

 

 

 

 

 

 

 

У цей день 2013-го на Майдані розпочався масовий протест проти призупинення тодішньою владою процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, який переріс у криваві події.

Свято встановлене Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року. Пам’ятну дату ввели, щоб донести до сучасних і майбутніх поколінь об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

Сьогодні разом із усією Україною відзначає День Гідності і Свободи й Шполянська громада. Представники влади міської ОТГ взяли участь у мітингу, який пройшов у середмісті Шполи біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Присутні вшанували пам’ять загиблих в ході революційних подій хвилиною мовчання, спільно виконали Гімн та поклали квіти до підніжжя пам’ятного меморіалу.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту