Привітали людей із вадами зору

Сьогодні члени Шполянського товариства сліпих приймали вітання та подарунки від представників міської влади. Їх вітали – начальник служби у справах дітей, Валентина Кучерява та консультант з питань волонтерського руху, Сергій Кепша, адже незабаром вся Україна відзначатиме Міжнародний день інвалідів.

Щороку, ці люди з обмеженими фізичними можливостями, але водночас сильні духом згуртовуються у невеликому приміщенні. За гостинним столом  вони спілкуються, відзначають своє свято.

Голова Шполянської організації УТОС, Микола Торба від імені всіх членів товариства висловив щиру подяку міській владі, яка завжди надає підтримку людям із вадами зору.

Цьогоріч із міського бюджету на розвиток організації було виділено   25 тис. грн. Частину  коштів УТОС вже використали на заміну вікон і дверей у старенькому приміщенні. У грудні міська рада планує виділити для потреб товариства ще 20 тис. грн, на які утосівці планують відремонтувати покрівлю. Крім того, на підтримку Шполянської організації УТОГ (товариства глухих), цього року виділили 15 тис. грн.

Влада об’єднаної громади  постійно проявляє турботу про всіх жителів з особливими потребами, поступово створюючи ті необхідні зручності, які потребують люди з інвалідністю.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту