Працівників та ветеранів самоврядних органів громади привітали зі святом

З нагоди Дня місцевого самоврядування в сесійній залі Шполянської міської ради відбулися урочистості.

      Голова міської громади Сергій Кравченко зазначив, що місцеве самоврядування сьогодні відіграє значно більшу роль ніж будь які органи виконавчої влади.  Також є визначальним чинником регіонального розвитку України та соціально-економічного відродження територіальних громад. Тому у працівників самоврядних органів Шполянської ОТГ чимало задумів, планів, які обов’язково  будуть втілюватись у життя і на цьому шляху вони налаштовані на тісну співпрацю та відкритий діалог з громадою.

      Зі свого боку Сергій Кравченко  побажав колегам наполегливості під час виконання професійних обов’язків, нових здобутків та здійснення життєвих планів і сподівань. До привітань також приєднався депутат міської ради Віктор Мадюдя, який від імені всього депутатського корпусу зичив всім добра, любові та миру.

     Цього дня за сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники в роботі, особистий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування фахівців структурних підрозділів виконавчих органів влади було нагороджено грамотами Шполянської міської ради.

 Святковий настрій учасникам заходу подарували творчі колективи Центру культури да дозвілля та артисти Лебединського сільського будинку культури.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту