Снігова хуртовина у розпалі

Активний циклон із півдня продовжує зумовлювати справжню зимову погоду у більшості областей країни.

За даними українського гідрометцентру 12-13 грудня очікується ускладнення погодних умов: 12 грудня у Чернігівській, Київській, Житомирській, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Миколаївській областях сильний сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини, пориви вітру 15-20 м/с, приріст снігового покриву 12-20 см.

Снігова хуртовина не припиняється протягом дня і у Шполянській міській ОТГ. З початком негоди почала роботу снігоочисна техніка. В посиленому режимі працюють комунальні служби, розчищаючи в першу чергу головні автошляхи міської громади. В зв’язку з налипанням мокрого снігу основну частину працівників спрямовано на посипання протиожеледної суміші. Значну підтримку надають соціальні партнери громади та приватні підприємці, залучаючи свою спецтехніку для  розчистки вулиць населених пунктів міської ОТГ.

Дороги громади продовжуватимуть звільняти від снігових наметів допоки не стихне негода.

Щире прохання до всіх жителів Шполянської міської ОТГ не виїжджати на власних авто без нагальної потреби із дому, не залишати автівки на узбіччях доріг, аби не перешкоджати роботі снігоочисної техніки. У вечірній час не виходити та не виводити дітей на прогулянку.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту