14 грудня – День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

    Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Щороку 14 грудня вся Україна  відзначає пам’ятну та скорботну дату – День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Сьогодні з глибокою шаною схиляємося перед ліквідаторами аварії на Чорнобильській атомній електростанції, вклоняємося світлій пам’яті героїв, які врятували українську землю та увесь світ від поширення радіаційної загрози. Із сумом згадуємо усіх, хто, ставши на шляху ядерної стихії, передчасно покинув наш світ.

Ми пам’ятаємо ваш подвиг і сердечно дякуємо людям різних професій, які, ризикуючи життям, доклали титанічних зусиль для приборкання «мирного атому», й усім фахівцям, які нині виконують відповідальну роботу на станції та у зоні відчуження.

У  квітневу ніч 1986-го, коли прогримів вибух на 4 енергоблоці ЧАЕС і світ розділився на до- і післячорнобильський період. Це стало застереженням для всього людства – як треба поводитися з мирною атомною енергією і як треба захищати людей.

      Шановні ліквідатори! Ви з честю та мужністю пройшли неймовірні випробування, життєві шляхи, звершили багато добрих справ і сповна заслужили на всенародну любов та повагу.

 

Щиро бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, благополуччя, довгих і щасливих років життя!

 

Слава Україні!

З повагою,

міський голова об’єднаної територіальної громади

Сергій Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту