Резиденція Святого Миколая відкрилась

Перед довгоочікуваними вихідними, до діток Шполянської громади завітав Святий Миколай.  У міському парку дитячого дозвілля пройшла цікава, театралізована програма. Малюків веселили Зимонька-зима, Сніжинка та яскраве Сонечко.

Діти так старанно виконували запальні танці, ігри та веселились, що  улюблений всіма малюками Святий Миколай Чудотворець не витримав, і з’явився, аби особисто пригостити малечу солодкими подарунками.

Крім того, маленькі гості могли прогулятися парком, зробити пам’ятні фото та селфі із Святим Миколаєм, казковими героями та біля фотозон Резиденції.

Відкриття Резиденції у Шполянській громаді – це вже традиційне свято. Четвертий рік поспіль гостинні двері Резиденції відкриваються для маленьких гостей  на час всіх новорічних свят. Дітлахи відвідують Казковий будиночок  Святого Миколая, пишуть йому листи з мріями та бажаннями.

Цього року Шполянська громада розширилась, і в господі Чудотворця значно побільшало гостей.  Крім діток із сіл Кримки та Скотареве на свято чудес завітали дітлахи із села Лебедин та Капустине, а також Шполянської спеціальної школи-інтернат.

Казкове театралізоване дійство принесло всім маленьким жителям громади незабутні емоції справжніх новорічних чудес.

Поділитись:
Перейти до вмісту