Прийняли важливі рішення щодо приєднання сіл Іскрене та Георгіївка

В понеділок у сесійній залі міської раді відбулось засідання 31-ї позачергової сесії міської ради. Щоб почати повноцінну роботу у більш розширеній Шполянській ОТГ та сформувати спільний бюджет громади разом із приєднаними селами Іскрене та Георгіївка на наступний рік, депутати міської ради прийняли ряд важливих рішень пов’язаних із реорганізацією сільської ради, закладів – освіти, культури, бібліотечної системи тощо.

Також, депутатський корпус одноголосно надав згоду покласти обов’язки старости сіл Іскрене та Георгіївка на Миколу Остапчука, який до нині займав посаду сільського голови. Внесли зміни та доповнення до рішення «Про утворення старостинських округів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади». Згідно чинного законодавства депутати схвалили зміни до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Шполянської міської ради внесши до нього два представники від Іскренського старостинського округу. Надали згоду прийняти у комунальну власність громади загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, сільської бібліотеки та сільського будинку культури.

За Іскренською сільською школою закріплений шкільний автобус, який перевозить учнів та дошкільнят із села Георгіївки до закладів освіти села Іскрене. Аби використовувати автобус за призначенням депутати затвердили Програму «Шкільний автобус» на 2019-2020 роки, а для подальшої процедури передачі автобуса на баланс громади надали згоду на прийняття у комунальну власність Шполянської ОТГ шкільного автобуса.

Поділитись:
Перейти до вмісту