Директор закладу дошкільної освіти за конкурсом

Сьогодні, відбулося  перше засідання конкурсної комісії Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади для проведення конкурсного відбору на вакантну посаду директора закладу дошкільної освіти №5 «Калинка».

Комісія вивчила пакети документів, які надійшли від кандидатів на відповідність  установленим вимогам та розглянула питання про допуск кандидатів до конкурсу.

Шляхом голосування члени комісії одноголосно вирішили допустити до участі у конкурсі на вакантну посаду директора закладу дошкільної освіти №5 «Калинка» таких кандидатів:

Карбівничу Оксану Миколаївну, на даний час непрацююча.

(Освіта повна вища. Закінчила у 1995 році Богуславське педагогічне училище за спеціальністю «Дошкільне виховання»; у 2002 році – Уманський педагогічний університет ім. Павла Тичини за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку, організатора дошкільного виховання. Працювала: методистом районного методичного кабінету відділу освіти Шполянської райдержадміністрації; вихователем закладу дошкільної освіти №1 «Ялинка», вихователем-методистом ЗДО №4 «Сонечко»; практичним психологом та вихователем  ЗДО №5 «Калинка». Досвід роботи в галузі освіти – 22 роки. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Вихователь-методист».)

Струк Людмилу Михайлівну, директора комунального закладу «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

(Освіта повна вища. Закінчила у 1997 році Уманський державний педагогічний інститут ім. Павла Тичини за спеціальністю «Вчитель біології і сільськогосподарської праці». Працювала близько 10 років на посаді керівника гуртків Шполянської районної станції юних натуралістів, з 2007 року і по даний час працює на посаді директора цього ж закладу позашкільної освіти. Педагогічного стажу – 21 рік, з яких 12 років на посаді керівника. Має 12-тий тарифний розряд та педагогічне звання «Керівник гуртка-методист».)

Конкурс провести 29 грудня 2018 року у залі засідань Шполянської міської ради ОТГ о 09.00 год.

Зазначимо, що конкурс проводиться з метою забезпечення прозорої кадрової політики та запровадження єдиного підходу при підборі претендентів на посади керівників закладів освіти комунальної форми власності, визначення загальних засад проведення конкурсів на посади керівників закладів дошкільної, позашкільної освіти, рішенням Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади від 05.10.2018 №26-24/VІІІ  затверджено Положення про конкурс на посаду керівника закладу дошкільної, позашкільної освіти.

До складу комісії входять: працівники Шполянської міської ради  ОТГ,  депутат міської ради, голова постійної  комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, культури, фізкультури та спорту, молодіжної політики, засобів масової інформації, представники педагогічного колективу та батьківської громадськості.

Поділитись:
Перейти до вмісту