Новорічна ялинка Шполянської громади засвітилась

На День Святого Миколая, в адмінцентрі Шполянської громади урочисто відкрили новорічну ялинку. Цього року різнобарвними вогнями засвітила 15-ти метрова зимова красуня, яка має своєрідні новорічні прикраси та вишукану ілюмінацію.

  Гостей свята розважали співочі і танцювальні колективи об’єднаної громади. Слова радості і надії на новорічні чудеса подарував всім зі сцени Святий Миколай і  ялинка відразу засвітила чарівними яскравими вогниками.

 

Бажав щастя і миру дорослим і дітям й міський голова об’єднаної громади Сергій Кравченко. Він нагадав присутнім про наших героїв, які зараз мужньо захищають східні кордони України, за спинами яких ми можемо весело і спокійно проводити свята для наших діток. Тож, від імені всієї громади міський голова надіслав їм найщиріші слова вітань  і підтримки.

Щоб  поглянути разом з усіма як засяє новорічна ялинка у Шполі завітала поважна гостя, керівник соціальних проектів ПАТ Миронівський хлібопродукт, Ірина Ванникова. Вітаючи присутніх вона побажала, аби у цей надзвичайний день, коли відкривається небо і можна загадувати всі найпотаємніші бажання, вони збулися, та подарувала Шполянській міській раді сертифікат на суму 15 тис. грн на проведення новорічних та різдвяних свят.

У день, коли здійснюються чудеса і мрії  малюків та дорослих розважали 9 пар казкових  Дідів Морозів та Снігурок. Разом з малятами вони водили хороводи,  співали святкові новорічні пісні Святому Миколаю. І звичайно ж, Чудотворець подарував всім жвавим дітям солодкі подарунки. А ще, всіх гостей свята у захват ввела наймолодша Снігуронька, якій всього виповнилось 5 років.

Відтепер, крім яскравих зірок, всіх мешканців громади шовечора буде радувати новорічними вогниками красуня ялинка. Біля неї можна зробити сімейні селфі та фото з друзями, радіти прийдешнім новорічно-різдвяним святам.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту