XXXIІ чергова сесія Шполянської міської ради VIII скликання

Поіменне голосування

Порядок  денний

32 чергової сесії VIII скликання

від 20.12.2018 року

Загальні питання

Про надання часу для виступу по питанню № 31 порядку денного, директору комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Шполянської районної ради Толчініній О.І.

 1. Про затвердження штатного розпису Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. (Онищенко Н.)
 2. Про встановлення міському голові та заступникам міського голови надбавки за високі досягнення у праці, надання дозволу щодо виплати матеріальної допомоги на оздоровлення та премії на 2019 рік. (Онищенко Н.)
 3. Про скасування рішення № 58-4/V від 05.10.2018 р. «Про затвердження Положення про преміювання працівників Шполянської міської ради». (Онищенко Н.)
 4. Про затвердження Програми висвітлення діяльності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки. (Карплевська Н.)
 5. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної                            медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. (Качан Н.)
 6. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. (Качан Н.)
 7. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Яценко І.)
 8. Про затвердження штатного розпису комунального закладу комунального закладу «Публічна бібліотека ім. А. Кримського» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Яценко І.)
 9. Про затвердження штатного розпису Шполянської дитячої школи мистецтв на 2019 рік. (Яценко І.)
 10. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Шпола Арена» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Хапатько О.)
 11. Про затвердження штатного розпису Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Хапатько О.)
 12. Про затвердження штатного розпису Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Шполянської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Хапатько О.)
 13. Про затвердження штатних розписів по КЗ «Шполянський міський парк дитячого дозвілля» на 2019 рік. (Науменко Т.)
 14. Про затвердження штатного розпису комунального підприємства «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Науменко Т.)
 15. Про затвердження Програми  та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги жителям Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 рр. (Герус Т.)
 16. Про затвердження  цільової  Програми    «Турбота» Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. (Герус Т.)
 17. Про затвердження календарного плану заходів з нагоди знаменних  і пам’ятних дат, професійних та народних свят на 2019  рік. (Герус Т.)
 18. Про затвердження  цільової  Програми  Шполянської міської об’єднаної територіальної громади «Призовна дільниця» на 2019 рік. (Столяр О.)
 19. Про затвердження Програми підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних Силах України за контрактом та членів їх сімей на 2019 рік. (Столяр О.)
 20. Про затвердження штатних розписів закладів загальної середньої освіти на 2019 рік. (Каландирець І.)
 21. Про затвердження штатних розписів закладів позашкільної освіти на 2019 рік. (Каландирець І.)
 22. Про затвердження штатних розписів закладів дошкільної освіти на 2019 рік. (Каландирець І.)
 23. Про затвердження штатного розпису Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Каландирець І.)
 24. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 06.11.2018 № 27-12/ VIII «Про затвердження Положення про відділ освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік. (Каландирець І.)
 25. Про внесення змін до рішення від 05.04.2018 № 17-10/VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади». (Плахотнюк Л.)
 26. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг. (Плахотнюк Л.)
 27. Про внесення змін до інформаційних карток адміністративних послуг. (Плахотнюк Л.)
 28. Про продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: вул. Дар’ївська, 126, м. Шпола.(Курінний І.)
 29. Про прийняття на баланс в комунальну власність відрізок газопроводу високого тиску по вул. Лип’янській, с. Лебедин. (Курінний І.)
 30. Про надання згоди по прийняттю на баланс житловий будинок по вул. Лип’нська, 17а, с. Лебедин. (Курінний І.)
 31. Про продовження договору оренди приміщень за адресою: вул. Соборна,45, м. Шпола. (Курінний І.)
 32. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна будівлі КП «Готель «Шпола-центр». (Курінний І.)
 33. Про зміни до штатного розпису та структури КП «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради. (Кучерява В.)
 34. Про затвердження штатних розписів по КП «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради. (Кучерява В.)
 35. Про затвердження Програми «Відшкодування за проїзд хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування в КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» філія відділення нефрології та діалізу м.Звенигородка на 2019-2020 роки». (Кучерява В.)
 36. Про затвердження Програми «Про відшкодування за проїзд хворим дітям-інвалідам з діагнозом дитячий церебральний параліч, що проходять реабілітацію в Звенигородській загальноосвітній школі-інтернат I-III ступенів-спортивний ліцей Звенигородської районної ради Черкаської області та осіб, які супроводжують», на 2019-2020 роки». (Кучерява В.)
 37. Про внесення змін до рішення від 11.05.2018 № 18-5/VIII «Про затвердження бюджетної Програми «Надання допомоги дітям – сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилось 18 років Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади 2019-2020 роки. (Кучерява В.)
 38. Про внесення змін до рішення від 05.09.2018 № 23-13/VIII «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області бюджетної установи Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи та її майна. (Хапатько О.)
 39. Про внесення змін до рішення від 05.10.2018 № 26-37/VIII «Про реорганізацію шляхом злиття комунальних закладів». (Хапатько О.)
 40. Про затвердження Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Управлінню соціального захисту населення Шполянської районної державної адміністрації на 2019 рік. (Онищенко Н.)
 41. Про затвердження «Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази Шполянського відділення Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області» на 2019 рік. (Онищенко Н.)
 42. Про прийняття та передачу на баланс основних засобів. (Курінний І.)
 43. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 13.09.2012 № 19-6/VI «Про затвердження порядку залучення замовників до пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Шпола. (Курінний І.)
 44. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії міської ради від 23.05.2011 № 6-4/VI «Про затвердження Положення про порядок розрахунку і використання плати за оренду споруд та інших приміщень, що належать до комунальної власності міста». (Курінний І.)
 45. Про затвердження Порядку та нормативу відрахування до бюджету Шполянської об’єднаної територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) підприємствами комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Онищенко Н.)
 46. Про звернення до прем’єр –міністра України Гройсмана В.Б. (Римлянська І.)
 47. Про затвердження цільової Програми Шполянської міської об’єднаної територіальної громади по підготовці до територіальної оборони на 2019 -2020 роки. (Столяр О.)
 48. Про скасування рішення від 26.10.2011 року «Про відрахування частини прибутку комунальних підприємств міста, за оренду нерухомого майна до міського бюджету. (Плетінь В.)
 49. Про збільшення розміру статутного капіталу КП «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Плетінь В.)
 50. Про затвердження Програми організації та фінансування громадських робіт населення Шполянської міської об’єднаної територіальної громади 2019-2020 роки. (Плетінь В.)
 51. Про затвердження Програми відшкодування втрат на перевезення пільгових категорій населення Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки. (Онищенко Н.)
 52. Про передачу в оренду комп’ютерної техніки. (Заєць С.)
 53. Про передачу в оренду комп’ютерної техніки. (Заєць С.)
 54. Про затвердження Положення про преміювання працівників Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Онищенко Н.)
 55. Про затвердження «Програми підтримки поліпшення матеріально-технічної бази багатопрофільного регіонального центру прфесійної освіти у Черкаській області» на 2019 рік.(Онищенко Н.)
 56. Про затвердження Положення про преміювання керівників комунальних підприємств. (Онищенко Н.)
 57. Про затвердження передавальних актів. (Заєць С.)
 58. Про затвердження передавальних актів. (Заєць С.)
 59. Про затвердження передавальних актів. (Заєць С.)
 60. Про затвердження передавальних актів. (Заєць С.)
 61. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. (Плетінь В.)
 62. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. (Коваль Н.)
 63. Про міський бюджет на 2019 рік. (Онищенко Н.)

 

 

Земельні питання

 

 1. Про погодження місця розташування рекламного засобу на розі вулиць Соборна – Кавказька, м. Шпола. (Курінний І.)
 1. Про погодження місця розташування рекламного засобу по вулиці Соборна, м. Шпола. (Курінний І.)
 2. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 3. Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок.
 4. Про надання громадянам згод на встановлення меж земельних ділянок.
 5. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва.
 9. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 13. Про відмову у продовженні договору оренди землі, який зареєстровано 11.04.2005 номер запису 040579900042.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 15. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 06.02.2015 номер запису 8652050.
 16. Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 17. Про затвердження актів приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.
 18. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.12.2012 номер запису 712570004000577.
 19. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 24.12.2012 номер запису 712570004000576.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 21. Про вилучення земельної ділянки.
 22. Про припинення шляхом розірвання договору оренди землі, який зареєстровано 31.07.2014 номер запису 6549306.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 25. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради.
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Капустине.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж (зміни) с. Іскрене, с. Георгіївка.
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж (зміни) с. Кримки.
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж (зміни) с. Скотареве.
 30. Про скасування рішення Шполянської міської ради.
 31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту