Святий Миколай завітав до учнів санаторної школи-інтернат

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це зимове свято залишається одним з найкащих і довгоочікуваних для всіх: дорослі шанують пам’ять святого, а діти зазвичай знаходять під подушкою подарунки.  Безліч різноманітних «миколайчиків» цього дня також отримали дітки Шполянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат.

За доброю традицією учні школи готують для своїх гостей  святковий концерт. Крім того, в холі навчального корпусу школи-інтернату вихованці закладу виставляють на показ роботи виготовлені власноруч. Щороку майстерні вироби дітей вражають своєрідністю і оригінальністю.

Тож Святий Миколай, який має багато помічників–спонсорів  приносить цим особливим діткам подарунки. Серед гостей були представники влади міської громади і району, Звенигородського лісництва, ПАТ “Черкасиобленерго”,  ПАТ “Миронівський хлібопродукт”, приватні підприємці.

Привітати учнів та  передати подарунки від влади об’єднаної громади  завітали заступник міського голови громади Сергій Заєць та начальник служби у справах дітей Валентина Кучерява. Вони зичили дітям, аби  зростали у мирі і  добрі.  Щоб Миколай Чудотворець завжди  оберігав і у всьому  допомагав, а новорічні та різдвяні свята принесли  радість та подарували багато нових друзів.

На завершення свята школярі подарували всім гостям вироби, які зазделегідь підготували.

Поділитись:
Перейти до вмісту