Вітали працівників енергетичної галузі

Завтра 22 грудня відзначається професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, день визнання заслуг працівників, які вдень і вночі, в негоду, за будь-яких обставин забезпечують подачу електроенергії, борються з її раціональним використанням, підтримують  звичний ритм життя населення, який сьогодні не можливий без освітлення.

Щоб  привітати з професійним святом працівників енергетичної галузі всього району в актовій залі Шполянського РЕМ зібрались багато гостей, серед яких і представники влади об’єднаної громади, районної ради та райдержадміністрації.

Зі щирими  словами до всіх енергетиків звернувся директор Шполянського РЕМ  Сергій Ченчик, вручивши після вітання найкращим працівникам районної електромережі грамоти за сумлінну працю, високі досягнення та професіоналізм.

Найтепліші вітання людям, які дійсно віддані своїй професії озвучив заступник міського голови Сергій Заєць. Він висловив слова вдячності за світло в кожному домі, побажав радості, добра, любові, поваги від людей і щодня працювати без аварій і проблем. За високі досягнення в роботі Сергій Петрович нагородив кращих працівників грамотами Шполянської міської ради.

Також цього дня енергетики отримали сердечні вітання та відзнаки грамотами від голови Шполянської районної ради Олександра Кузуба та заступника голови райдержадміністрації Ольги Шпиці.

Урочистий захід супроводжувався пісенними вітаннями від учасників гурту «Шанс» Шполянського центру культури та дозвілля, які принесли приємні емоції та святкову атмосферу всім  працівникам енергетичної галузі.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту