У Шполянській об’єднаній громаді прийняли бюджет на 2019 рік

На 32-й черговій сесії міської ради депутати об’єднаної громади прийняли бюджет на 2019 рік. Бюджет ОТГ наступного року планується без дефіциту і становитиме  176,1 млн. грн, з яких 134 млн. грн власні надходження.

Значну частину коштів в 2019-му спрямують в галузь освіти Шполянської громади. Видатки загального фонду бюджету затверджені у сумі 98,4 млн. грн. На оплату праці з нарахуваннями передбачено 74, 8 млн, з яких 34,5 млн, грн – передбачені кошти освітньої субвенції у розмірі, обрахованої Міністерством фінансів України на 2019 рік виходячи із контингенту учнів за формульним розрахунком, які у 2019 році будуть спрямовані виключно на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників у загальноосвітніх навчальних закладах. 12 млн. грн відшкодовуватимуть за  електроенергію газ, вугілля, комунальні послуги закладів освіти, 8 млн. грн – на харчування дітей.

На підтримку спорту (утримання ДЮШС та КП «Шпола Арена») передбачені кошти загального фонду бюджету в сумі 2,7 млн. грн. На оплату праці з нарахуваннями передбачено 1,8 млн. грн, електроенергія, природній газ майже 400 тис. грн, інші витрати – 500 тис. грн.

В бюджет громади заклали  також витрати на культурну сферу у сумі 3,3 млн. грн, з яких 2,5 млн. грн – це виплати на заробітну плату працівникам, відшкодування за електроенергію майже 400 тис. грн, інші витрати – 400 тис. грн.

На  охорону здоров’я (первинної ланки медицини) виділили 5 млн. грн та близько 400 тис. грн субвенції до державного бюджету на відшкодування лікарських засобів для лікування окремих захворювань.

Утримання комунальних підприємств «Благоустрій» і «Комунальник» обійдуться громаді в 10,2 млн. грн. Також передбачили кошти для здійснення співфінансування інвестиційного проекту за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку «Придбання обладнання та спецтранспорту для покращення роботи КП «Благоустрій» (4 одиниці техніки)  у розмірі 25 % від загальної вартості проекту у сумі 1,7 млн. грн.

В бюджеті громади на 2019 рік передбачено й підтримку соціальної галузі – 800 тис. грн заклали на виплати розових матеріальних допомог (онкохворим, учасникам АТО, дітям-сиротам тощо), 864 тис. грн. перерахують до Шполянського АТП на відшкодування транспортних перевезень пільгових категорій населення, а також понад 600 тис. грн спрямують субвенції до районного бюджету на Управління соціального захисту населення Шполянської РДА.

При цьому наступного року не припинятиметься капітальний ремонт вулиць громади, на ці витрати заклали 11,2 млн. грн, 1 млн. грн на поточний ремонт дорожнього покриття та 1 млн. грн на капітальний ремонт тротуарних доріжок. Резервний фонд міського бюджету становитиме 100 тис. грн, на заходи з мобілізації – 30 тис. грн.

Також, депутати затвердили календарний план заходів з нагоди знаменних  і пам’ятних дат, професійних та народних свят на 2019  рік. До яких додали: День українського добровольця, День матері,  День українського козацтва,  Міжнаро́дний де́нь ми́ру,  День працівників сільського господарства,   День с. Лебедин, День  с. Капустине, День с. Іскрене, День с. Георгіївка,  День молоді,  Міжнародний день волонтера.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту