Міський голова зустрівся з колективом медичних працівників Шполянської ЦРЛ

Сьогодні зранку міський голова Сергій Кравченко зустрівся та поспілкувався з колективом медичних працівників Шполянської ЦРЛ. Насамперед під час зустрічі з лікарями він розвіяв чутки про небажання Шполянської громади виділяти кошти на фінансування лікарні. Запевнив, що міська рада передбачає виділення коштів з бюджету ОТГ на вторинну медицину в 2019 році. Про це вже повідомлялось раніше на бюджетній сесії, фінансування здійснюватиметься в декілька етапів протягом року, в лютому депутати перенаправлять частину коштів з вільних залишків, а вже згодом кошти від перевиконання бюджету.

«В першу чергу ми піклуємося про людей – і тих жителів громади, що лікуються і тих, що працюють в лікарні. Саме тому завжди надаємо фінансову підтримку. Дуже приємно, що всі присутні на нараді зрозуміли, що міська рада не стоїть осторонь від проблем медицини, а штучно створені міфи на цю тему є банальною політичною спекуляцією. Щодо вирішення організаційних питань між первинною та вторинною ланкою мною ініційовано зустріч керівників вже цієї п’ятниці. Дякую вам шановні медики за вашу підтримку та мудрість!»- підсумував міський голова.

Присутні на нараді лікарі подякували голові Шполянської громади за відкритість, бажання співпрацювати та брати на себе відповідальність у вирішенні проблем медицини.

Поділитись:
Перейти до вмісту