Школа мистецтв – це дім де виховуються маленькі таланти

У Шполянській дитячій школі мистецтв продовжуються позитивні зміни, яких учні та викладачі чекали довгі роки. Музична школа, як кажуть на неї в народі, почала відчутно розвиватися відколи перейшла на баланс Шполянської ОТГ. Із міського бюджету збільшили фінансування на утримання мистецького закладу,  бюджетними  коштами почали  покривати витрати на відрядження учнів та викладачів на різноманітні конкурси і фестивалі, після 20-річної перерви відродили клас гри на духових інструментах тощо. Загалом утримання закладу в 2018 році бюджету ОТГ обійшлось у  понад 3,1 млн. грн.  Фактично у  школі мистецтв мають змогу навчатись всі дітки Шполянщини, не залежно від того, проживають вони в об’єднаній громаді чи поза її межами.

Новий 2019 рік для маленьких музикантів, художників і танцюристів  школи мистецтв почався теж із позитивних перевтілень. Вихованці класу хореографії відтепер навчатимуться у повному комфорті. Нещодавно у закладі закінчили капітальний ремонт  однієї із хореографічних залів, на загальну суму 100 тис. грн бюджетних коштів. Там замінили освітлення, систему опалення, встановили нові вікна, поштукатурили і пофарбували стіни та стелю, і головне — оновили підлогу. Як того вимагають правила, уроки із танців мають проводитись в освітленому, просторому  середовищі. Підлога повинна бути дерев’яною, адже на іншому покритті — навіть на паркетному — займатися буде незручно, а іноді навіть небезпечно. Згодом клас хореографії облаштують дзеркалами і тренувальними станками.

Клас гри на духових інструментах теж поповнився новим арсеналом — для учнів-духовиків придбали ще один саксофон (19,9 тис. грн).  За понад 30 років, у концертній залі дитячої школи мистецтв  оновили вигляд сцени. Для неї пошили нові куліси (антрактно-розсувальна завіса коштує близько 15 тис. грн). Та це лише перший крок в осучасненні концертної зали — згодом  одяг сцени замінять повністю на новий.

До
Після

Крім того, давно на своє відновлення чекала покрівля мистецького закладу, тому наприкінці  минулого року її теж відремонтували коштами міського бюджету в сумі 17 тис. грн.

За словами директора Шполянської дитячої школи мистецтв, Михайла Гончаренка, викладачі та батьки помітно радіють  позитивним змінам у мистецькому домі де  навчаються їхні учні і діти. Для них важливо, щоб маленькі таланти об’єднаної громади  жили і навчались у гарних умовах, тому і щиро дякують за турботу про них міській владі Шполянської ОТГ.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту