У Шполі пройшла акція на підтримку військовополонених українських моряків

Сьогодні на площі Героїв Майдану м. Шполи відбулась акція «Пам’ятай про тих, хто в полоні»  на підтримку військових українських моряків, захоплених у полон Російською Федерацією у районі Керченської протоки.

У центрі міста зібралась громадськість, представники влади району і міської ОТГ, долучились також військовослужбовці, волонтери, рятувальники.

Учасники акції тримали в руках портрети незаконно загратованих, плакати із лозунгами — «Шполянщина з вами, хлопці!», «Волю морякам України!» тощо.

Нагадаємо, що 25 листопада 2018 року, в акваторії Азовського моря у районі Керченської протоки українські кораблі зазнали нападу з боку сил ВМФ Росії та Берегової охорони РФ — було протаранено буксир «Яни Капу», а поза 12-мильною зоною українські артилерійські катери супроводу були обстріляні.

Усі три українські судна захопили росіяни. У полон потрапили 24 моряки, 6 із яких — поранені.  Серед захоплених РФ полонених моряків є двоє уродженців Черкащини — Олег Мельничук та Владислав Костишин.

Шполяни переймаються долею наших моряків, долучаючись до загальнодержавної акції підтримки військовополонених. Також чекають і щиро вірять в те, що хлопці невдовзі повернуться додому живими та здоровими.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту