Малюки Шполянської громади відвідали ялинку у мера

Новорічне свято «На ялинці у мера» — є традиційним подарунком малюкам закладів дошкільної освіти від міського голови. Яскраве та сповнене цікавинок святкове дійство завжди занурює діток у веселі ігри, танці, віншування колядок та щедрівок і звичайно закінчується солодкими подарунками від завжди люблячого малюків-пустунів – Діда Мороза.

Цьогоріч на  святкових гостинах у мерії значно  збільшилося маленьких гостей. Крім дітлахів міських закладів дошкільної освіти, завітали  малята із дитячих садочків сіл Лебедин і Капустине, які нещодавно доєдналися до Шполянської ОТГ.

Привітав дошкільнят із новорічно-різдвяними святами заступник міського голови Сергій Заєць зазначивши, що дарувати дітям радість – це найприємніше завдання влади міської ОТГ.

  • Нам всім подобається, що дітки нашої громади можуть радіти! Повеселитись у новорічно-різдвяні  свята  на «ялинці у мера» разом із Дідом Морозом та Снігуронькою! Бажаю всім  малюкам громади рости здоровими, вихованими, розумними і кмітливими, а  різдвяні свята завжди лишались найулюбленішими!, – зазначив заступник міського голови.

        Свято видалось на славу, малюки отримали безліч позитивних емоцій, відчули тепло і турботу дорослих. Дід Мороз із Снігуронькою уважно за всіма спостерігали, кружляли у хороводі, вислухали чудові привітання діток, за що потім обдарували їх солодкими подарунками.

Поділитись:
Перейти до вмісту