Рішення щодо подальшої діяльності Іскренської ЗОШ досягнуто

         Сьогодні у Шполянській районній раді відбулась трьохстороння нарада між представниками влади Шполянської ОТГ, Шполянської районної ради та Шполянської РДА стосовно вирішення проблеми фінансування Іскренської ЗОШ.

При обговоренні всіх питань сторони досягли спільної згоди – якнашвидше здійснити процедуру остаточної передачі згідно чинного законодавства сільської школи із власності району в комунальну власність ОТГ.

У перемовинах  ситуацію вирішили покроково:  терміново провести інвентаризацію Іскренської ЗОШ І-ІІІ ступенів і затвердити акти передачі, далі – провести позачергову сесію Шполянської районної ради включаючи питання передачі шкільного автобуса. Згідно прийнятих рішень  з 1.02. 2019 року Шполянська ОТГ зможе повністю фінансувати і утримувати сільську школу. Також досягнуто згоди щодо  фінансування виплати заробітних плат як вчителям так технічному персоналу, тобто аванс і заробітна плата буде виплачена у повному обсязі і без затримки із районного бюджету – як запевнила начальник фінансового управління Шполянської РДА, Оксана Голуб.

Крім того, сьогодні заступник міського голови Сергій Заєць і начальник відділу освіти відвідали  шкільні збори за участі педагогічного та батьківського активів  Іскренської ЗОШ. Представники міської ради розповіли про ситуацію, яка склалась навколо фінансування школи  та поінформували про шляхи її вирішення. Запевнили батьків учнів і педагогів в тому, що з боку міської ради ОТГ будуть зроблені всі кроки на зустріч до вирішення піднятої проблеми і міська влада прикладає максимум зусиль, аби діти, батьки і вчителі не відчули жодних незручностей в освітньому процесі.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту