Заплановано термінову нараду щодо діяльності Іскренської ЗОШ

Сьогодні відбудеться трьохстороння нарада між представниками влади Шполянської міської ОТГ, Шполянської районної ради, Шполянської РДА стосовно функціонування школи в селі Іскрене.

Після приєднання села Іскрене в грудні минулого року до Шполянської громади – одразу розпочато процес передачі бюджетних установ села Іскрене від районної ради до міської ради ОТГ, в тому числі Іскренської загальноосвітньої школи.

Після прийняття рішення Шполянською районною радою від 22.12.2018 №31-12/VІІ «Про надання згоди на передачу в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з комунальної власності Шполянської районної ради та зміну її підпорядкування»   мала б відбудитися інвентаризація з подальшим складенням передавального акту, а вже потім прийняття рішень про остаточну передачу закладу. Через те, що заклад не був переданий належним чином в підпорядкування міської ради (див. алгоритм на фото)  в бюджеті громади не було передбачено фінансування установи. Як виявилось і в бюджеті районної ради кошти на фінансування школи також не закладали.

У зв’язку з цим фінансування освітнього закладу з 01.01.2019 року не здійснюється – тому відділом освіти РДА було прийняте рішення про подовження канікул в школі ще на один тиждень.

В п’ятницю 11.01.2019 року голова районної ради Олександр Кузуб зустрівся з міським головою Шполянської громади Сергієм Кравченком. В ході обговорення проблеми фінансування Іскренської ЗОШ голова райради ініціював трьохсторонню зустріч з усіма сторонами процесу передачі установи. Адже вирішення проблеми фінансування школи – не можливе без участі її безпосереднього балансоутримувача, а саме відділу  освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА та керівного органу Шполянської РДА.

Шполянська міська рада беззаперечно прийняла запрошення до участі. Як наголосив міський голова: «Ми зацікавлені в прискоренні процесу передачі освітнього закладу. В школі навчаються учні нашої громади, працюють вчителі та техпрацівники  – вони ні в якому разі не мають відчувати на собі незручностей в наслідок передачі установи. З нашої сторони ми й надалі прикладатимемо максимум зусиль у вирішенні питання нормального функціонування освітньої установи».

Результати наради буде опубліковано на офіційному сайті Шполянської міської ради одразу після її проведення – 14.01.2019 року.

Поділитись:
Перейти до вмісту