Іскренську школу, три шкільні автобуси та Лебединський будинок пристарілих прийняли у комунальну власність громади

Сьогодні рішеннями Шполянської міської ради до комунальної власності громади з 01.02.2019 року прийнято:

  • установу Іскренської ЗОШ І-ІІІ ступенів, її цілісний майновий комплекс, майно та земельні ділянки;
  • три шкільні автобуси з маршрутів Георгіївка-Іскрене, Товмач-Соболівка-Скотареве, Шпола-Кримки-Водяне.
  • Лебединське відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (будинку пристарілих).

За важливість прийняття у громаду даних закладів певний час тривали дискусії і неодноразові перемовини з Шполянською РДА та її структурними підрозділами  для вирішення яких зі свого боку Шполянська міська рада  здійснила чимало кроків на зустріч керівництву району. Адже через затримку у передачі цих установ гостро постало питання фінансування вже з 01.01.2019 року.

Нагадаємо, що  через не згоду Шполянської РДА та деяких депутатів Шполянської районної ради  наприкінці минулого року уповільнився процес  передачі до ОТГ  даних закладів. Такі дії районних владців  нажаль призвели не до позитивних результатів, а навпаки – ускладнили процес фінансування установ, що певною мірою порушило процес навчання, харчування та перевезення учнів, у Лебединському будинку пристарілих – утримання одиноких людей тощо.

Голова міської громади Сергій Кравченко виніс пропозицію на розгляд депутатського корпусу міської ради  — делегувати кошти із міського бюджету до бюджету району на утримання закладів освітньої і соціальної сфери на січень 2019 року (допоки заклади остаточно не перейдуть у власність ОТГ).

  • Ні в якому разі владні суперечки не повинні відчуватись на дітях і одиноких людях,  ми маємо дбати про них і шукати будь-який компроміс, – зазначив міський голова.

Завдяки таким діям з боку міської влади, працівникам установ, учням та батькам, літнім людям з будинку престарілих більше не потрібно хвилюватися стосовно виплати заробітних плат, оплати енергоносіїв та комунальних послуг, закупівлі медикаментів, оплати харчування та організації перевезень.

Зазначимо, що на сьогоднішній позачерговій сесії Шполянської районної ради, депутати нарешті  підтвердили висновки всіх депутатських комісій і одноголосно підтримали всі необхідні рішення без яких Шполянська міська рада не мала законних підстав прийняти зазначені об’єкти гуманітарної та соціальної сфери.

Дякуємо всім учасникам нелегкого процесу передачі значимих для жителів Шполянщини закладів, які проявили вагому допомогу  і підтримку.

Поділитись:
Перейти до вмісту