Шполяни взяли участь у Кубку України з легкої атлетики

22 грудня в Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщені у кількості 18-ти збірних команд-учасників.

У змаганнях взяла участь збірна команда Черкаської області із 16 осіб. Вперше в складі обласної збірної змагались шполяни —  Андрій    Каландирець, Сергій Мальчик  та Тимофій Демченко.

Кожен учасник мав право виступити у трьох видах змагань. У залік команди враховувались 20 кращих результатів учасників. Змагання проводилися у вікових категоріях в інтервалі п’яти років; 35-39, 40-44 і т.д.

Сергій Мальчик змагався у категорії 35-39 років,   посів 2 місце з бігу на 60м. та 3 місце з бігу на 200м.

Андрій Каландирець змагався у вікові категорії 45-49 років, зайняв 2 місце з бігу на 60 м. та 1 місце з бігу на 200 м.

Тимофій Демченко, у віковій категорії 65-69 років,  посів 3 місце з бігу на 60 м. і 4 місце з бігу на 200 м.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами  Міністерства молоді та спорту України, Федерації легкої атлетики України.

За результатами  балів в залік команди  Черкаської області перше місце посів Андрій Каландирець – 159. Третє місце, за набраними балами, посів Сергій Мальчик – 157. Четверте місце і 155 балів в залік команди набрав Тимофій Демченко.  Шполяни  втрьох набрали майже третю частину балів збірної команди Черкаської області, яка посіла почесне п’яте місце в Україні.    Незважаючи на дебют у змаганнях такого рівня,  наші спортсмени показали високі результати спортивної підготовки.

Вітаємо шполян, бажаємо подальших успіхів, не зупитятись на досягнутому і здобувати нові вершини перемог!

   Наступні змагання серед ветеранів спорту з легкої атлетики відбудуться 3 березня 2019 року в Києві, всі бажаючи можуть стати учасниками

Поділитись:
Перейти до вмісту