Учні Шполянської ЗОШ №1 упевнено перемагають на обласних олімпіадах

Услід за  учнями-призерами обласних олімпіад з  географії та української мови і літератури Ярославом Стригуном та Богданою Титаренко, які   порадували своїм успіхом, старшокласники Шполянської ЗОШ №1 продовжують утримувати першість серед інших шкіл громади за кількістю здобутих місць  серед кращих знавців предметів  на Черкащині. Цьогорічний січень  заврожаївся плідними здобутками, які стали результатом напруженої й наполегливої праці школярів та педагогів, які звикли весь час поглиблювати знання, не зупинятися і йти вперед.

Удруге посміхнулася фортуна учневі 11 ІФ класу Ярославові Стригуну, який посів 2 місце в обласній олімпіаді з історії, піднявшись на одну сходинку вище у порівнянні з минулим роком. Радіє за свого  працелюбного учня вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист Віктор Шевчук, сподіваючись, що знання, передані учневі, стануть запорукою успішного старту в доросле життя.

Прищеплюючи любов до природи, учитель біології вищої кваліфікаційної категорії Марина Лук’яненко дбає про поглиблене вивчення екології – розділу біології, що вивчає закономірності взаємовідношень організмів з довкіллям.  Виявивши непідробний інтерес до сучасних екологічних знань, учениця 10 МФ класу  Тетяна Бабич здобула друге місце в області.  Учениця 9 класу Клюковська Анастасія, яку також навчає Марина Олександрівна,   уже має досвід участі в олімпіадах. У цьому році як переможець районного етапу  випробувала  свої знання в обласній олімпіаді з біології. Виборовши ІІІ призове місце, Анастасія довела, що наполегливість у  навчанні – це запорука успіху.

Уперше у своєму житті учень 9-А класу Владислав Кугот мав  нагоду захищати честь рідної школи і громади на обласній олімпіаді з права, яке викладає вчитель історії та правознавства вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист Тетяна Обревко. Талановитий  учень доклав чимало зусиль, тож і результат – третє місце – підтвердив міцність знань дев’ятикласника.

Вітаємо учнів-призерів, педагогів, завдяки успіхам яких пишуться яскраві сторінки  розвитку освіти в громаді!

 

Поділитись:
Перейти до вмісту