Адміністативний позов Шполянської міської ради до Черкаської ОДА задовольнили

Сьогодні надзвичайно важливий день для нашої громади! Черкаський окружний адміністративний суд визнав протиправними дії Черкаської  обласної державної адміністрації щодо не надання позитивного висновку при приєднанні сіл Іскрене та Георгіївка  до Шполянської громади.

Нагадаю, що попри те, що позитивного висновку від Черкаської ОДА ми  не отримали – Іскренською сільською радою та Шполянською міською радою  були прийняті  рішення про приєднання сіл Іскрене та Георгіївка до Шполянської громади, а на незаконні дії представників ОДА було подано до суду.

Сьогодні суд визнав протиправними дiї Черкаської ОДА щодо витребовування первинних процесуальних документів, що не передбачені ЗУ “Про добровільне об’єднання громад”,   і надання їм неналежної оцінки, які на думку ОДА  мали слугувати підставою надання висновку щодо відповідності Конституції та Законам України проектів рішень, схвалених радами про добровільне приєднання сіл Іскрене та Георгіївка до Шполянської ОТГ.

Села Іскрене та Георгіївка приєднані законно!  Знову звертатися за висновком до ОДА не потрібно, адже юридично та фактично приєднання вже відбулося!

Ми відстояли права жителів, попри всі перешкоди, які влаштовували противники приєднання цих сіл до нашої громади. Дякую всім друзям Шполянської ОТГ за підтримку і небайдужість!

 

 З повагою, міський голова Сергій Кравченко

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту