Директором Лебединської школи №1 обрано Олега Каракоцю

31 січня завершився конкурс на заміщення вакантної посади директора Лебединського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1».

Після написаня письмового іспиту у вигляді тестування, представлення перспективного плану розвитку навчального закладу та співбесіди конкурсна комісія шляхом відкритого голосування одноголосно ухвалила рішення: вважати переможцем конкурсу претендента на посаду  директора Каракоцю Олега Івановича, який набрав 177 балів із 200 максимально можливих та рекомендувати подати його кандидатуру для погодження виконавчим комітетом міської ради та призначення сесією міської ради об’єднаної територіальної громади, шляхом укладання з ним контракту строком на 2 роки як для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше.

Нагадаємо, що Каракоця Олег Іванович, працює у цьому ж закладі загальної середньої  освіти 28 років, з яких на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи з 2002 року. Має другий (магістерський) рівень вищої освіти. У 1989 році закінчив Корсунь-Шевченківське педагогічне училище з відзнакою за спеціальністю «Вчитель технічної праці і креслення», у 1996 році Уманський педагогічний університет ім. Павла  Тичини за спеціальністю «Трудове навчання». Працює з 1991 року і по даний час у даному закладі освіти на посадах: вчителя трудового навчання та креслення, вчителя інформатики, заступника директора.

Поділитись:
Перейти до вмісту