Від сильних – до талановитих

Уже другий рік поспіль в об’єднаній територіальній громаді впроваджується Програма підтримки обдарованої молоді на 2018-2020 роки. ЇЇ метою є вдосконалення  системи виявлення й відбору талановитих школярів та надання їм соціально-педагогічної підтримки, консолідування зусиль органів місцевого самоврядування, закладів освіти в роботі з  учнями, які докладають чимало зусиль у навчанні.

Створюючи  умови для надання системної підтримки обдарованої молоді, її творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, педагоги  Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3- гімназія»  вважають, що  олімпіади з навчальних предметів є важливими освітніми заходами і не лише тому, що дають можливість творчо реалізуватися найбільш активній частині школярів і вчителів.

Вони дозволяють визначити наявний, реальний стан розвитку предметного напряму, наочно продемонструвати, що учні знають, уміють, та спрогнозувати наступний вектор розвитку  індивідуальної компетентності школярів, які наполегливо гризуть граніт науки. У тому, що обласні інтелектуальні змагання, на яких панує дух здорової конкуренції між учнями з усіх куточків Черкащини, відіграють неабияку мотиваційну роль, уже переконалися талановиті гімназисти-учениця 8-М класу  Софія Чепур та учень 10 М/Г класу Ілля Кулик.

Не  зупиняючись на досягнутому, ставлячи перед собою високі цілі, їм вдалося досягти нових наукових вершин на обласних олімпіадах з математики  і фізики, де  кожен і з них виборов третє місце. Наставники  призерів-досвідчені педагоги з багаторічним стажем, учителі вищої кваліфікаційної категорії, учителі-методисти Наталія Хорт та Анатолій Осадчий сприймають цей успіх як результат спільної цілеспрямованої й зацікавленої роботи, яка прищепила інтерес до таких складних шкільних предметів, як математика й фізика.

Вітаємо  тих, хто  не боїться перешкод на шляху від сильних до талановитих!

Поділитись:
Перейти до вмісту