Учасник АТО Сергій Богданов отримав документи на квартиру

Голова Шполянської ОТГ, Сергій Кравченко привітав учасника бойових дій на Сході України, Сергія Богданова із отриманням документів на квартиру, придбаною за державною і місцевою програмами Держмолодьжитла.  Офіційне вручення відбулось у Черкасах, 31 січня, на розширеному засіданні «Центру допомоги учасникам антитерористичної операції».

–        Вітати з  отриманням  власного житла людину, яка захищала Україну, наш спокій, наші сім’ї і дітей  –  це одна із найприємніших нагод. Хочеться, щоб у новинах про військовослужбовців звучали саме такі приємні моменти. Сподіваємось що скоро так і буде! Ми завдячуємо життям  нашим захисникам України! – сказав  голова об’єднаної громади.

Зазначимо, що у лютому 2018 року депутатами Шполянської міської ради була прийнята Програма забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом в Шполянській міській ОТГ на 2018 – 2020 роки співучасником якої є Черкаське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів  районного бюджету (50 відсотків), інших місцевих бюджетів (40 відсотків) та з обласного бюджету (10 відсотків)  на умовах співфінансування. Із бюджету міської громади на придбання житла учаснику АТО, Сергію Богданову у 2018 році було виділено 218  тис. 975 грн.

Від імені Держмолодьжитла учасників засідання у м. Черкаси привітав голова правління Фонду Сергій Комнатний. Він зазначив, що місією Фонду завжди була і залишається допомога громадянам України в придбанні ними доступного і достойного житла. Внаслідок трагічних подій на Сході нашої держави  у вітчизняному законодавстві з’явилася нова категорія громадян, які потребують першочергової уваги держави, – вимушені переселенці й учасники ООС (АТО).

Поділитись:
Перейти до вмісту