Учні Шполянської ЗОШ №1 успішно фінішують на обласних олімпіадах

На початку лютого на фінішну  позицію прямує ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських олімпіад, який, як правило, завершується  турніром для кращих знавців з трудового навчання.

3 лютого випробування із цього предмета згуртувало в Черкасах переважно юнаків, які люблять майструвати. Свої творчі здібності, креативність уперше продемонстрував на обласній олімпіаді учень 11-ІФ класу Олексій Тирсін,  який є неодноразовим переможцем районної олімпіади з трудового навчання. Здібний і працьовитий учень може не лише відтворити певний виріб, а й проявити творчий підхід, оригінальність у створенні власної конструкції.

Талановитий школяр доклав чимало зусиль до виготовлення  домашньої заготовки виробу, розкривши свої вміння й здібності, а також успішно пройшов практичний і теоретичний тури. Тож і результат  здобув заслужений – 2 місце, яке є переможним, оскільки перше місце не визначалося. Підготував учня до олімпіади вчитель трудового навчання, вчитель І кваліфікаційної категорії  Олександр Скринник.

Крім трудового навчання, Олексій захоплюється спортом, особливо йому подобається волейбол, але любов до майстрування, непідробний інтерес до опанування різних варіативних модулів із технологій, художньої обробки деревини та матеріалів з неї стали невід’ємною частиною його вподобань.

Вітаємо Олексія, його наставника Олександра Григоровича, які виготовляють заплановані вироби з використанням як електрифікованих, так  і ручних інструментів. Основним принципом під час виготовлення виробу  є творчий підхід. Учитель має заохочувати учнів до пошуку тієї інформації чи виробів, виготовлених у техніці випилювання, яка є найбільш цікавою особисто для них, і на їх думку виглядає оригінально чи привабливою.    Радіємо за юного жителя громади — призера олімпіади з трудового навчання. Дійсно, гідний фініш!

 

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту