Кримківські школярі займатимуться фізкультурою у справжньому спортзалі

Сьогодні  для школярів Кримківського НВК урок фізичної культури вперше відбувся  у новому спортивному залі, облаштованому за кошти державного та міського бюджетів. На урочисте відкриття спортзалу завітали голова міської громади Сергій Кравченко, депутат міської ради (по Кримківському виборчому округу), Володимир Перегон, в.о. старости села Кримки, Микола Запорожець.

Десятиліттями класно-урочні заняття із фізичної культури учням села Кримки проводили у  вестибюлі сільської школи, адже окремого спортзалу освітній заклад не мав. Завдання створити окрему зону для занять спортом роками лишалось «замороженим» і не вирішувалось через брак коштів у районному бюджеті.

Лише після добровільного об’єднання у Шполянську ОТГ довгоочікувана мрія учнів і вчителів Кримківської сільської школи була почута і поступово втілилась в реальність.

На облаштування нового спортзалу виокремили частину приміщення Кримківської філії Центру культури та дозвілля (Кримківського СБК), яка раніше була занедбана —  пустувала і не отоплювалась. Врахували й те, що сільський клуб знаходиться в декількох кроках від  школи і  учні не витрачатимуть зайвий час на перехід та підготовку до заняття.

Щоб провести капітальний ремонт приміщення, забезпечити спортивним інвентарем, облаштувати окрему роздягальну кімнату  та зробити індивідуальне опалення  загалом витратили близько 360 тис. грн, з них – 243,733 тис. грн  кошти державного бюджету, 116 тис. грн – кошти міського бюджету об’єднаної громади, які були виділені одноголосною підтримкою депутатського корпусу Шполянської міської ради. Адже депутати розуміють проблеми сільських шкіл і завжди переймаються їх вирішеннням.  Підрядчик теж не підвів – замовлене завдання працівники  виконали  вчасно.

Тепер учні Кримківського НВК із задоволенням спішать на уроки  фізичної культури до нового спортзалу, адже  займатись у зручному, комфортному  і теплому приміщенні набагато приємніше ніж в прохолодному вестибюлі школи.  До речі,  там діти матимуть можливість тренуватись і в позаурочний час. Ввечері для всіх бажаючих школярів діятиме спортивний гурток, який  проводитиме вчитель фізичного виховання Кримківського НВК, Юрій Шевченко.

Очільник міської громади Сергій Кравченко відзначає, що облаштування спортзалу для школярів — це ще один важливий крок у розквіті Шполянської громади, а саме для жителів села Кримки, які одні із перших повірили у ефективність реформи децентралізації і об’єднались в громаду.

  • Сьогодні мені як ніколи приємно бачити, що турбота про підростаюче покоління втілюється не на словах а на ділі, – підсумував Сергій Кравченко.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту