На Шполянську ЦРЛ виділили частину коштів

          Вчора, на черговій сесії міської ради вносячи зміни до рішення  «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» депутати одноголосно підтримали виділення частини коштів на субвенцію до районного бюджету на вторинну ланку медицини, а саме Шполянську районну лікарню.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року у райлікарні склалася складна ситуація пов’язана із значним недофінансуванням державних  коштів на утримання вторинної ланки медицини. У зв`язку з цим фінансовим управлінням Шполянської РДА, невистачаючу суму розподілили між всіма населеними пунктами району для надання співфінансування, залежно від кількості населення. Згідно розрахунку Шполянська ОТГ  має надати 9,857 млн. грн. протягом 2019 року.

Голова Шполянської ОТГ, Сергій Кравченко  неодноразово вів відкриті перемовини із медиками райлікарні, представниками районної і обласної влади – розвіював міфи про те, що громада відмовляється фінансувати ЦРЛ та запевняв, що необхідні кошти будуть виділені.

Як зазначив Сергій Володимирович, видатки із міського бюджету на утримання ЦРЛ виділятимуться у три етапи.

  • Сьогодні на засіданні чергової сесії у змінах до бюджету громади на 2019 рік ми пропонуємо виділити 3 млн. грн, – сказав міський голова, – це перша частина обіцяної субвенції на районну лікарню, яка спрямована на оплату праці працівників охорони здоров’я.

           У засіданні 35 позачергової сесії взяв участь головний лікар Шполянської ЦРЛ, Василь Уманець. Під час свого виступу він подякував владі міської громади та депутатському корпусу за розуміння та підтримку саме вторинної медицини, яка в ході  медичної реформи ще не дійшла до рівня вигідних умов, які вже мають сімейні лікарі.

Поділитись:
Перейти до вмісту