Новий директор у Лебединській школі № 1

На останньому засіданні сесії міської ради депутати одноголосно підтримали переможця конкурсу на посаду директора Лебединського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»,  Олега Каракоцю.

Вчора заступник міського голови Сергій Заєць, начальник відділу освіти Ірина Каландирець та в.о старости с. Лебедин, Олексій Рудас офіційно представили нового керівника учням та педагогам школи, вручили квіти та побажали успіхів і натхнення на новій посаді. Крім того,  представники міської влади привітали й нового заступника директора Ольгу  Музиченко-Губу, кандидатуру якої також підтримали на сесії міські депутати.

Також,  цього дня отримала безліч теплих слів та щиру подяку за плідну працю присвячену навчанню та вихованню дітей колишня директор Лебединського НВК № 1, Віра Поліщук.  Освічена і мудра жінка має за плечима 40 років загального педагогічного стажу роботи, 22 з яких на посаді директора цієї школи.

Зазначимо, що Олег Іванович Каракоця, працює у Лебединській сільській школі № 1 — 28 років, із 2002 року на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи. Має другий (магістерський) рівень вищої освіти.  З 1991 року викладав учням трудове навчання, креслення та інформатику.

Вітаємо новопризначених директора та заступника школи! Бажаємо плідної праці та успіхів на  ниві освіти та виховання дітей нашої громади!

Поділитись:
Перейти до вмісту